+  در جنگ‌ها و کشمکش‌های این یک هفته یک چیز بیشتر رو از همه چیز فهمیدم اینکه نگاه منِ آدمِ نوعیِ عادی به ماوقع اطراف ارتباط مستقیم و وابستگی شدیدی داره: ۱. به منبعی که خوراک خبریِ من رو تأمین می‌کنه و  ۲. به منبعی که کامیونتیِ آدم‌های اطراف من بهش استناد می‌کنند. و ما آدم‌ها اگر چه که هم‌فکر بوده باشیم زمانی در فاصله های دور از هم ناگزیر به سوگیری‌های جدا و متفاوتیم. 

پ.ن: در بحث با فاطمه اولین بار بود بعد از نزدیک چهار سال دوری که تَرَک بر پیکر درک مشترکمون دیدم.

+  یک برهه‌ای از قرن نوزده نویسنده‌ها داستان‌های متعددی از سلطه ی ربات‌های انسان نما به انسان‌ها، نابودی بشر به دست روبات های خودساخته نوشتند، چند ده سال گذشت و به نظرم اون روبات قدرتمندی که بشر ساخت و از خودش بیشتر قدرت پیدا کرد، مدیا بود. مدیا که تیر رو مستقیم در مغز خالی می‌کنه. تیر خلاص. 

+ این سبقت گیری آدمها در انتشار خبر نهایی و گرفتن کردیت اینکه اولین بار، آخرین حرف رو من زدم؛ هم  لابد ی یک حس خوشاینده که برای من غیرقابل درکه.

+ به یک دانای کل نیازمندم خدا از این حجم اخبار. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش نقاشی افسانه کرمی (مشاور ، جامعه شناس ، محقق و پژوهشگر) ایران/ تهران وسايل خانه بازي و شهربازي گمرک مهران , مرز مهران فروشگاه اینترنتی جی مارکت azimsanat آسان یاد بگیر Kevin Felipe Kelli